• Nazım Hikmet Mapusluk zor zanaattır etkinliği

  Editör: Sadık Doğan
  Tarih: 20 Mayıs 2016 Cuma

  Mapusluk zor zanaattır etkinliği 3 haziran 2016 tarihinde Epic Dalston’da saat 19.30 da yapılacak.


  Mapusluk zor zanaattır etkinliği 3 haziran 2016 tarihinde Epic Dalston’da3 Haziran'da Nazim Hikmet'in ölüm yıldönümünde Nazım Hikmet'in şiirlerinden uyarlanan oyuna tüm sanatseverler davet edildi. 

  Başkentte eğitim kültür ve sanat faaliyetlerine destek veren Docksland Academy, Haz, Hazev ve Tas Restaurantları gurubu yine anlamlı bir etkinliği destekliyor. 


  Avrupa Ajansı (AVA) Londra-İngiltere’nin başkentinde eğitim kültür ve sanat faaliyetlerine destek veren Docksland Academy, Haz, Hazev ve Tas Restaurantları gurubu yine anlamlı bir etkinliği destekliyor. Nazım Hikmet Şiirlerinden derleyen ve yöneten Füsun Demirer ve Müslüm Alataş’ın oynayacağı Mapusluk zor zanaattır etkinliği 3 haziran 2016 tarihinde Epic Dalston’da saat 19.30 da yapılacak.  Girişin £10 olduğu etkinlik için ayrıntılı bilgiye 07466953079 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Epic Dalston adresi: 13 Stoke Newington Road, London N16 8BH. 3 Haziran'da Nazim Hikmet'in ölüm yıldönümünde Nazım Hikmet'in şiirlerinden uyarlanan oyuna tüm Londralı sanatseverler davet edildi. Fusun Demirer 'in yönettigi ve Müslüm Alataş’ın oynadığı oyunun galasi 3 Haziran'da Epic Dalston'da.

  Girişin £10 olduğu etkinlik için ayrıntılı bilgiye 07466953079 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

  Epic Dalston adresi: 13 Stoke Newington Road, London N16 8BH. 

  3 Haziran'da Nazim Hikmet'in ölüm yıldönümünde Nazım Hikmet'in şiirlerinden uyarlanan oyuna tüm Londralı sanatseverler davet edildi. 

  Kaynak: avrupagazete.com
 • İlk Yorumu Siz Yapın " Nazım Hikmet Mapusluk zor zanaattır etkinliği "